پارک یاووز اوزجان یکی از جاذبه های برتر آنتالیا

۱۳۹۷/۲/۴ سه شنبه
(0)
(0)
پارک یاووز اوزجان یکی از جاذبه های برتر آنتالیا
پارک یاووز اوزجان یکی از جاذبه های برتر آنتالیا
پارک یاووز اوزجان Yavuz Ozcan واقع در آنتالیا به عنوان یکی از مهم ترین و باشکوه ترین پارک های منطقه به شمار می رود و مسیرهای پیاده روی بسیار زیادی را دربرمی گیرد. پارک یاووز اوزجان Yavuz Ozcan که توسط ساختمان اداری منسوب به شهرداری کلان شهر تخریب شده بود بار دیگر توسط رئیس جمهور زمان اردوغان Erdoğan به طور رسمی افتتاح شد و بار دیگر در اختیار شهروندان قرار گرفت. این پارک سرسبز و زیبا به همراه گل و گیاهان فراوان و مسیرهای مجزای پیاده روی مخصوص زنان به عنوان یکی از جاذبه های آنتالیا برای عموم مردم به شمار می رود. آنتالیایی ها بعد از بازدید از پارک یاووز اوزجان Yavuz Ozcan از شهردار منطقه تایرل مندرس Menderes Türe بابت تخریب ساختمان اداری استان و تبدیل آن به یک فضای سبز در مرکز کلان شهر تشکر فراوان نمودند.
از زمان افتتاح رسمی پارک یاووز اوزجان توسط رئیس جمهور، این پارک به یک مرکز جاذبه جدید در آنتالیا تبدیل شده است به طوریکه شهروندان آن علاقه زیادی به این پارک نشان داده اند. یک ارکستر کوچک متناسب با مقیاس و اندازه انسان که توسط پیکرتراشی گیاهان زیبا ساخته شده است در این پارک وجود دارد. از طرفی یک نمایشگاه تحت عنوان نمایشگاه هنر و گل توجه هر فردی را به خود جلب می نماید.
پارک یاووز اوزجان
پارک یاووز اوزجان با وجود چهره زشتی که به وسیله ساختمان های قدیمی پر شده بود به مرور زمان به یک منطقه سرسبز شامل فضاهای سبز، مسیرهای عبور آب، آمفی تئاترها و استخرهای تزئینی برای تفریح و تنفس شهروندان در دل مرکز شهر تبدیل شد. این پارک به سرعت به یکی از زیباترین مکان های شهر با دو استخر تزئینی، یک استخر شنا نزدیک رودخانه و بسیاری دیگر از محوطه سازی های هوشمندانه تبدیل شد.
پارک یاووز اوزجان
بسیاری از شهروندان، جایگاه توریستی این شهر را حاصل بخشی از اقدامات موفق شهردار منطقه ترول مندرس Menderes Türel می دانند. قابل ذکر است که مساحت پارک یاووز اوزجان چیزی بیش از ۲۲ هزار مترمربع است. پارک یاووز اوزجان امروزه به منبعی برای کسب درآمد از طریق گردشگری تبدیل شده است. چیزی که باعث زیبایی منحصر به فرد و متفاوت این پارک در میان پارک های دیگر شده است، عبور از پل برای رسیدن به پارک است بدون اینکه نیازی به عبور از خیابان باشد.
پارک یاووز اوزجان

با اقداماتی که در چندسال اخیر، شهردار منطقه برای این شهر انجام داده است بسیاری از ساکنان و شهروندان از زندگی خود در این منطقه بسیار راضی هستند. وجود آبشارها و فضاهای سبز در این پارک یک دید منحصر به فرد و زیبایی را برای بازدیدکنندگان به وجود آورده، پارک یاووز اوزجان مکان مناسبی برای شهروندان این منطقه است تا لحظاتی به دور از هیاهو و شلوغی های شهر در کنار خانواده خود گذرانده و لذت ببرند.
پارک یاووز اوزجان

 
telegraminstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آرمان سیر آوا می باشد