چگونه یک هتل خوب با قیمت مناسب رزرو کنیم ؟

۱۳۹۶/۷/۲۴ دوشنبه
(0)
(0)
چگونه یک هتل خوب با قیمت مناسب رزرو کنیم ؟
چگونه یک هتل خوب با قیمت مناسب رزرو کنیم ؟

برای رزرو کردن هتل سعی کنید که بهترین هتل را با بهترین قیمت و بهترین شرایط و مطابق با نیازتان انتخاب کنید . همیشه پیش از آن که سفر خود را آغاز کنید درباره هتل خود تحقیق کنید. البته این مورد زمانی انجام می شود که خواسته های شما از هتل مورد نظرتان مشخص باشد یعنی شما از هتل چه انتظاراتی دارید. باید بررسی کنید که کدام یک از هتل ها خدمات بهتری را به شما ارائه می دهند و در ازای این خدمات مبلغ کمتری را از شما طلب می کنند. سعی کنید قبل از این که سفر کنید و مقصد خود را مشخص کنید بهترین هتل را انتخاب کنید و به آن جا بروید. برای آن که در بهترین شرایط و کمترین دغدغه سفر کنید باید به چند نکته مهم دقت نمایید، بسیاری از توریست هایی که به نقاط مختلف جهان سفر می کنند و زیاد در سفر هستند. هتل هایی را که قیمتی معمولی دارند را انتخاب می کنند، شما نیز سعی کنید که در سفر هایتان هتل هایی را انتخاب کنید که قیمت معمولی دارند، برای این که هتلی ارزان پیدا کنید که قیمت چندان زیادی نداشته باشد و خدمات خوبی نیز ارائه دهد کمی باید تحقیق کنی . در ادامه با ما همراه باشید تا چند نکته را برای نکات رزرو هتل در سفر باز گو کنیم... 


 

در نظر گرفتن تفاوت ها

همان طور که گفته شد قبل از این که سفر کنید یکی از نکات رزرو هتل در سفر،  هتل محل اقامت خود را بررسی نمایید و آن هایی را که پیشنهاد هایی استثنایی به شما ارائه می دهند را انتخاب کنید. البته با در نظر گرفتن خواسته و انتظارات شما از هتل مورد نظر.

تخفیف

اگر زمان اقامت شما در یک هتل زیاد است و از سه شب و سه روز بیشتر می شود سعی کنید که از هتل خود تخفیف بگیرید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. زیرا بعضی از هتل ها برای اقامت های طولانی تر تخفیفات خاصی را در نظر می گیرند.

صحبت کردن با خود هتل به صورت مستقیم

صحبت کردن مستقیم با خود مسئول رزرو هتل بسیار مفید است زیرا شما می توانید موارد بسیار بهتری را پیدا کنید که قطعا کار شما را ساده تر می کنند، شما با صحبت کردن با مسئول رزرو هتل می توانید موارد بهتری را که در سایت هم پیدا نمی کنید بیابید زیرا مستقیم می توانید تمام اطلاعات لازم خود را از مسوول مورد نظر بپرسید. که این امر شرایط سفر شما را به بهتر و مطلوب تر خواهد کرد، سعی کنید که خیلی به سایت ها وابسته نباشید زیرا در سایت ها قیمت ها و تخفیفات پیش فرض قرار دارد و بسیاری از سایت ها نیز کامل نمی باشند. یعنی شاید  برخی سایت ها در زمان مراجعه شما هنوز به روز رسانی نشده باشد و اطلاعات آن ها جدید نباشد.
رزرو هتل

سفر کردن در خارج از فصل

اگر دوست دارید که سفری با هزینه کمتر از حد معمول را نیز تجربه کنید و میزان هزینه برای شما اهمیت دارد سعی کنید که در فصل های شلوغی و یا High season سفر نکنید. البته برای این امر شما باید وقت داشته باشید که زمان سفر خود را تغییر دهید. سفر در زمانی به غیر از زمان شلوغی مسافر شامل تخفیفات زیادی در زمینه بلیط رفت و برگشت و همچنین هتل ها و مراکز دیدنی شهرها می شود و از بهترین نکات رزو هتل در سفر می باشد.

به نیازهایتان توجه کنید

سعی کنید که هتل را مطابق با نیازتان پیدا کنید، ممکن است شما یک هتل در جه یک و لوکس پنج ستاره را انتخاب کنید که لزوما این اتفاق خوب نیست، هزینه های شما با این انتخاب دو برابر می شود و در عین حال هم شما به بسیاری از خدمات داده شده در این هتل ها کاری ندارید و فقط هزینه های خود را افزایش داده اید. شاید یک هتل سه ستاره معمولی انتخاب بهتری نسبت به این هتل ها برای شما باشد، پس هنگام سفر و رزرو هتل حتما به نکات رزرو هتل در سفر دقت نمایید و هتل را بر حسب توقع خود از نوع خدمات انتخاب کنید.

کوچک فکر کنید

برای سفر کردن سعی کنید که هتل های کوچک تر را انتخاب نمایید ، هتل های بزرگ تر به دلیل مساحت و البته میزان سود شان مالیات های بیشتری را نسبت به هتل های کوچک پرداخت می کنند که البته این مالیات ها در واقع از شما گرفته می شود ، پس سعی کنید که هتل های خوب و کوچک را پیدا کنید.
رزرو هتل

از استثناها استفاده کنید

شما برای این که شرایط خاص هتل های مختلف را بشناسید باید موتوری فعال باشید و به این استثناها دقت کنید، با کمی پیگیری شاید شما بتوانید در شمال اروپا که نسبتا هتل های گران تری را دارد شرایط استثنایی را بیابید و تخفیفات باور نکردنی را بگیرید. پس باید کمی بیشتر به نکات رزرو هتل دقت کنید.

برسی قیمت های اتاق ها

شما می توانید اتاق هایی را که با نیاز هایتان همخوانی دارد پیدا کنید، سعی کنید که در زمان رزرو، اتاقی را پیدا کنید که از نیاز هایتان بیشتر نباشد و امکاناتی در حد نیاز شما داشته باشد، هرچه امکانات اتاق بیشتر باشد قیمت اتاق نیز بیشتر می شود و لی ممکن است بسیاری از امکاناتی که در اتاق وجود دارد به درد شما نخورد زیرا شاید زمانبندی شما به گونه ای باشد که زمان کمی در اتاق سپری نمایید پس به بسیاری از این خدمات نیازی نخواهید داشت.

چند نفر در یک اتاق

سعی کنید که چند نفره یک اتاق را رزرو کنید. قطعا رزرو یک اتاق برای چهار نفر بهتر از رزرو چهار اتاق و یا دو اتاق است، این کار هم بسیار مقرون به صرفه می باشد و هم حال و هوای سفر را تغییر می دهد.

خدمات غذای هتل ها

سعی کنید که برای صرف کردن غذای خود به رستوران های محلی و اغذیه فروشی ها بروید. هتل هایی که شام صبحانه و یا نهار را در آن ها باید خریداری کنید پول زیادی را از شما می گیرند. معمول قیمت هتل ها توسط دولت و نسبت به میزان ارائه خدماتشان اندازه گیری می شود و ممکن است که مدیریت هتل ها با این قیمت های تعیین شده چندان موافق نباشند، هتل ها این کمبود سود را با گرفتن مبالغی برای نهار و شام جبران می کنند. سعی کنید که هتلی را انتخاب کنید که هزینه ای را بابت غذا از شما طلب نکند. امیدواریم با نوشتن متن بالا به شما در انتخاب بهترین هتل با مناسب ترین شرایط مطابق با نیاز هایتان کمک کرده باشیم و توانسته باشیم راهنمایی هر چند کوچک در این زمینه فراهم کرده باشیم.   
 

telegraminstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آرمان سیر آوا می باشد