استفاده از چادر مسافرتی معلق در کمپینگ

۱۳۹۶/۶/۲۶ یکشنبه
(0)
(0)
استفاده از چادر مسافرتی معلق در کمپینگ
استفاده از چادر مسافرتی معلق در کمپینگ

یکی از ابزارهایی که امروزه جای خود را در میان گردشگران، خصوصا علاقه مندان به طبیعت گردی و کمپینگ باز کرده، ننو می باشد. دراین جا قصد داریم تا یکی دیگر از ابزارهای موردنیاز و مناسب برای مسافرت و بقا در طبیعت که تقریبا همان کارایی ننو را با قابلیت های دیگر دارد، به شما معرفی کنیم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا با چادر مسافرتی معلق و نوع تریپاد کمپر آن آشنا شوید. چادر سفری معلق

بقا در طبیعت !!

قطعا یکی از مواردی که باعث می شود تا بتوانید نهایت لذت را از سفر خود ببرید و اوقات خوشی را برای خود بسازید، به همراه داشتن ابزار و لوازم مناسب برای سفر است. خصوصا وقتی که در طبیعت کمپینگ می کنید و شاید وسایل راحتی لازم برای استراحت در اطراف شما وجود نداشته باشد. پس داشتن ابزاری که به شما کمک کند تا بتوانید راحت تر بخوابید و آرامش بیشتری داشته باشید، یکی از ضروری ترین نکات به شمار می رود.

چادر سفری معلق

چادر مسافرتی معلق

یکی از این ابزاری که می توان گفت جزو ضروریات یک کمپینگ محسوب می شود، چادر مسافرتی است. چادر مسافرتی سال هاست که جای خود را در میان علاقه مندان به سفر و گردشگران باز کرده است. شما با چادر زدن در یک فضای باز می توانید ضمن لذت بردن از محیط اطراف خود، مکانی مناسب برای استراحت نیز داشته باشید، اما خبر جالب این که چادر های مسافرتی معلق نیز حدود 5  سال است که وارد بازار شده اند. این چادر ها نیز مانند ننو ها به درخت متصل شده و این امکان را برای مسافر به وجود می آورد تا بین زمین و آسمان معلق بماند. هرچند این چادر ها قابلیت تاب خوردن ندارند، اما امکانات دیگری را برای شما فراهم می کنند. مثلا می توانید در محیط طبیعت به دور از مزاحمت حشرات یا تغییرات آب و هوایی از اوقات خود لذت ببرید. خصوصا زمانی که در جایی پر از صخره و ناهمواری کمپینگ می کنید، معلق بودن این چادر ها بسیار به کارتان می آید.

چادر سفری معلق

چادر مسافرتی معلق تریپاد کمپر

یکی از اولین سازنده های این چادر ها، برند تجاری تریپاد کمپر (TreePod Camper) می باشد. این برند به تازگی نوعی جدید از چادرهای معلق را طراحی کرده که از نمونه های قبلی آن شیک تر بوده و تفاوت هایی نیز با آن ها دارد. این چادر برای استراحت و خواب دو نفره در کمپینگ طراحی شده و برای ورود و خروج راحت تر  هر فرد، یک درب اختصاصی در نظر گرفته شده است. همچنین این امکان وجود دارد تا بتوان به وسیله ی یک شبکه، در صورت تمایل محل خواب دو نفر را از هم جدا کرد. برای قسمت در و پنجره چادر از پنل هایی استفاده شده که در برابر شرایط بد و آب و هوایی مقاوم باشند. نوارهای درزگیری نیز برای جلوگیری از ورود رطوبت به درون چادر تعبیه شده است، اما مهم ترین تفاوت این چادر با نمونه های مشابه آن، معلق بودن چادر از یک نقطه است. این ایده باعث نصب و جمع کردن راحت تر چادر می شود. از دیگر ویژگی های قابل توجه چادرهای مسافرتی تریپاد کمپر مخصوص کمپینگ می توان به قاب آلومینیومی قوی آن اشاره کرد که دارای دیواره های خارجی مستحکم کششی می باشد. برای نصب، ابتدا یک شاخه محکم درخت را پیدا کرده و به راحتی چادر را به آن متصل کنید. چادر تریپاد کمپر قابلیت تحمل وزن حدود 227 کیلوگرم  را داشته و اندازه آن 2 متر در یک متر و 30 سانتی متر می باشد.

چادر سفری معلق

telegraminstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آرمان سیر آوا می باشد