هتل هیلتون بسفر

سه شنبه هجدهم اردیبهشت ۹۷
(0)
(0)
هتل هیلتون بسفر
 
هتل هیلتون بسفر

هتل هیلتون بسفر استانبول
هتل 5 ستاره هیلتون بسفر استانبول در قسمت اروپایی شهر قرار گرفته و چشم‌انداز نفس‌گیری از تنگه‌ی بسفر (Bosphorus) را پیش چشمان‌تان می‌گذارد؛ در چندقدمی نمایشگاه و گالری لطفی کردار(Lutfi Kirdar)، میدان تقسیم(تکسیمTaksim square) و نیشان‌تاشی(Nisantasi) واقع شده و فاصله‌ی آن تا فرودگاه‌های بین‌المللی آتاتورک(Ataturk)‌ و سابیها گوچن(Sabiha Gokcen Airport) به ترتیب حدود ۲۴ و ۴۵ کیلومتر است.

اتاق های هتل هیلتون بسفر استانبول
تمام اتاق‌ها دارای بالکنی با چشم‌اندازهای بی‌نظیر هستند. اتاق‌های ویژه‌ی هتل هیلتون بسفر هم به سالن ویژه دسترسی دارند.

امکانات ورزشی هتل هیلتون بسفر استانبول
می‌توانید در باشگاه بدنسازی ۲۴ ساعته‌ی هتل هیلتون بسفر ورزش کنید، در استخرهای روباز و سرپوشیده‌ی هتل آبتنی کنید، تنیس یا اسکواش بازی کنید و یا در باغ هتل پیاده‌روی کنید. مجموعه‌ی ورزشی هتل هیلتون بسفر همچنین دارای حمام ترکی،‌ اتاق بخار، سونا و انواع ماساژ است.

غذای هتل هیلتون بسفر استانبول
صبحانه، ناهار و شام هم در رستوران داخلی هتل هیلتون بسفر و هم در محوطه‌ی بیرونی هتل سرو می‌شود. بوفه‌ی استخر و رستوران و بار وراندا (Veranda Grill&Bar) هم گزینه‌‌های بسیار مناسبی برای روزهای گرم تابستان هستند.

دسترسی به هتل هیلتون بسفر استانبول 
اگر از نزدیک‌ترین فرودگاه بخواهید به هتل هیلتون بسفر بروید حدود ۳۰ دقیقه با ماشین در راه هستید. ایستگاه‌های شبکه‌ی حمل‌ونقل عمومی هم در فاصله‌ی ۲ دقیقه‌ای هتل در دسترس می باشند.


 
گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
telegraminstagram
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آرمان سیر آوا می باشد