هتل گرند اونال

شنبه پانزدهم اردیبهشت ۹۷
(0)
(0)
هتل گرند اونال
هتل گرند اونال

محل هتل گرند اونال استانبول
هتل 4 ستاره  گرند اونال استانبول در مارچ ۲۰۱۱ بازگشایی شده است و با داشتن ۱۰۰ اتاق لوکس و مرتب با تمامی امکانات رفاهی و نمایی زیبا از دریا  آماده خدمت رسانی به مسافرین می باشدهتل گرند اونال تقریبا در مرکز استانبول و نزدیک به میدان آکسارای واقع گردیده استهتل گرند اونال  جز هتل هایی می باشد که دسترسی بسیار خوبی را برای توریست ها  جهت مراکز خرید و گردشگری استانبول فراهم می کند. مسجد سلیمانیه تنها در فاصله ۵ دقیقه ای از هتل گرند اونال قرار دارد. ازهتل گرند اونال تا فرودگاه حدود ۳۰ دقیقه فاصله می باشد.
امکانات هتل گرند اونال استانبول
از خدمات تفریحی هتل گرند اونال می توان به استخر روبسته کوچک ، سالن ماساژ ، سالن اسپا ، حمام ترکی و سونای خشک اشاره کنیم. همچنین هتل گرند اونال دارای سالن همایش برای برگزاری جلسات می باشد.
اتاق های هتل گرند اونال استانبول
هتل گرند اونال دارای ۱۰۰اتاق تمیز و مرتب می باشد که تلفیقی از طراحی زیبای مبلمان و رنگ آمیزی ملایم می باشد که آرامش خاصی را در مسافرین هتل به وجود می آورد. اتاق های هتل گرند اونال دارای خدماتی چون اینترنت پرسرعت رایگان ، مینی بار ، تهویه هوا ، گاوصندوق ، دستشویی و حمام مدرن اختصاصی، تلویزیون LCD ، سرویس ۲۴ ساعته و روزنامه می باشد. همچنین اتاق های هتل گرند اونال دارای تراس می باشد که نمایی زیبا از دریا را دارند.
غذای هتل گرند اونال استانبول
رستوران هتل گرند اونال با نمایی زیبا از دریا و همچنین با سرو غذاهای خوشمزه ترکی و بین المللی در خدمت مشتریان می باشد. هرروز صبح نیز مسافرین می توانند از صبحانه بوفه این هتل لذت ببرند.
آدرس سایت هتل گرند اونال استانبول
www.grandunalhotel.com

هتل 4 ستاره  گرند اونال استانبول در مارچ ۲۰۱۱ بازگشایی شده است و با داشتن ۱۰۰اتاق لوکس و مرتب با تمامی امکانات رفاهی و نمایی زیبا از دریا  آماده خدمت رسانی به مسافرین می باشدهتل گرند اونال تقریبا در مرکز استانبول و نزدیک به میدان آکسارای واقع گردیده است
گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
telegraminstagram
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آرمان سیر آوا می باشد